Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Peshore TrueLife FitScale W3 - Intelligent Diagnostic Balance

Kodi i produktit:
274391
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8594175353242
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
310
Kodi:
824260

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
44.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me ndihmën e peshores ju keni informacione absolutisht të sakta në lidhje me peshën tuaj dhe BMI, por edhe statistika të tjera, të tilla si sa muskuj apo yndyrë keni në trupin tuaj. Peshorja do t'ju tregojë saktësisht peshën tuaj dhe BMI. Të gjitha vlerat e matura shfaqen menjëherë në ekranin e madh dhe të lexueshëm lehtë. Kapaciteti i ngarkesës është 180 kg. Modaliteti Athlete është një ndihmë e shkëlqyeshme për fitnesin e çdo atleti dhe ju ndihmon të arrini edhe më lehtë përpjekjet tuaja sportive. Në këtë mënyrë, llogaritja e indeksit trajtohet nga një algoritëm i modifikuar. Peshorja mund të njohë deri në 8 përdorues. Kjo do të thotë që e gjithë familja mund ta përdorë atë. Secili anëtar do t'i ketë të dhënat e tij të ruajtura në profilin e vet. Pas çdo vlerësimi, peshorja do t'ju japë reagime për t'ju ndihmuar të arrini qëllimin tuaj. Kjo peshore mundësohet nga 3x bateri AAA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8594175353242
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
310
Kodi:
824260
Lansuar:
30. 10. 2019
Lartësia mm:
310
Ngjyra:
Bardhë
Pesha kg:
1.8
Prodhuesi:
TrueLife
Sistemet operative OS të mbështetura:
Apple iOS, Google Android
Trashësia mm:
25
Ueb-i i prodhuesit:
Truelife.eu
WiFi:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE