Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Peshore UMAX Smart US20M

Kodi i produktit:
274588
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
EAN:
8595142717302
Energji:
Baterie (3 x AAA)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

35.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gjenerata e re e peshoreve personale është UMAX Smart Scale US20M. Kjo peshore unike përdor teknologji të përparuar për të monitoruar peshën tuaj dhe parametrat e tjerë të trupit, si yndyrën e trupit, vëllimin e ujit, moshën metabolike, BMR, BMI. Të dhënat lidhen me wireless përmes Bluetooth 4.0 me aplikacionin celular Feelfit Health Fitness Tool. Në aplikacion, thjesht mund të shtoni anëtarët e tjerë të familjes dhe të dhënat e tyre u janë caktuar atyre. Aplikacioni i njeh kujt i përkasin të dhënat e trupit duke u bazuar në peshën. Ju gjithashtu mund të ftoni miqtë tuaj përmes email për të ndjekur parametrat e tyre fizikë në aplikacion. Po kështu, miku juaj do t'i shikojë rezultatet tuaja në një celular.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
EAN:
8595142717302
Energji:
Baterie (3 x AAA)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
260
Kapaciteti i bartjes kg:
150
Kodi:
UB605
Lansuar:
5. 11. 2019
Lartësia mm:
23
Ngjyra:
Bardhë
Pesha kg:
1
Prodhuesi:
Umax
Sistemet operative OS të mbështetura:
Apple iOS, Google Android
Trashësia mm:
260
WiFi:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE