Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Peshore Withings Body Cardio, e bardhë

Kodi i produktit:
198384
EAN:
3700546701542
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WBS04
Lansuar:
15 Shtator 2016
Ngjyra:
Bardhë

Si të porosisim në Gjirafa50?

211.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Peshorja Withings është e pajisur me teknologjinë Wi-Fi por gjithashtu ka edhe sistemin për matjen e pulsit. Kjo peshore ju lejon të vlerësoni gjendjen e sistemit tuaj kardiovaskular në kushte të shtëpisë suaj. Peshorja matë edhe yndyrën trupore, ujin dhe masën muskulore. Për më tepër peshorja ka një dizajn shumë të hollë dhe modern. Në peshore mund tl regjistrohen 8 profile të përdoruesve. Peshorja mund të lidhet edhe me aplikacionin Heath Mate. Peshorja mbështet edhe teknologjinë Bluetooth. Dimensionet e saj janë 1.8 x 32.7 x 32.7 cm kurse pesha e saj është 2.6 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3700546701542
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WBS04
Lansuar:
15 Shtator 2016
Ngjyra:
Bardhë
Për:
Krishtlindje - Lifestyle
Prodhuesi:
Withings
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Apple iOS
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE