Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Peshore Xiaomi Mi Body Composition Scale 2, e bardhë

Kodi i produktit:
269650
Besueshmëria:
100
Bluetooth:
EAN:
6934177707452
Energji:
Baterie 4 x AAA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një peshore SMART - Xiaomi Mi Body Composition Scale 2. Duke përdorur Bluetooth 5.0 me konsum të ulët të energjisë, transferimi i të dhënave është më i shpejtë dhe më i qëndrueshëm. Përveç peshës së trupit, ajo gjithashtu siguron një pamje realiste të shëndetit dhe fitnesit tuaj, duke matur gjithsej 13 të dhëna të trupit, duke përfshirë: përbërjen e trupit, raportin e dhjamit / muskujve, masën e kockave, BMI, etj. Peshorja e re mund të mat raportin e proteinave në trup, të krahasojë gjendjen tuaj me peshën ideale dhe gjithashtu të matë moshën tuaj. Mund të përdoret për peshimin e frutave, perimeve, paketimeve, etj. Peshorja Xiaomi Mi body Body Composition ka dizajn të hollë minimalist. Dimensionet e saj janë 300 x 300 x 20 mm dhe pesha e saj është vetëm 1.6 kg. Ekrani LCD është i thjeshtë për t’u lexuar. Sinkronizoni balancin tuaj përmes Bluetooth 4.0 me celular ose tablet dhe mbajini informacionet tuaja të qarta. Peshorja juaj funksionon me Mi Fit për të ndjekur ndryshimet në trupin tuaj. Ajo regjistron të gjitha të dhënat e matura dhe tregon informacione mbi përparimin tuaj. Ajo gjithashtu do t'ju ofrojë motivim shumë të nevojshëm për të qëndruar në rrugën tuaj drejt qëllimit tuaj. Tani e tutje do të dini si një aktivitet fizik dhe dietë për të zgjedhur sa lëng për të pirë dhe çfarë është e mirë për shëndetin tuaj. Xiaomi Smart Balance ju ofron mundësinë për të ruajtur deri në 16 profile individuale për t’u përdorur nga çdo anëtar i familjes. Pas krijimit të një profili dhe peshimit të mëpasshëm, përdoruesi automatikisht do të identifikojë dhe ruajë vlerat e matura në profilin e tij / saj, në mënyrë që të mos keni nevojë të zgjidhni ose vendosni asgjë paraprakisht.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
Bluetooth:
EAN:
6934177707452
Energji:
Baterie 4 x AAA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
300
Kodi:
473627
Lansuar:
12. 9. 2019
Lartësia mm:
300
Materiali:
ABS, xham
Ngjyra:
Bardhë
Pesha g:
1700
Prodhuesi:
Xiaomi
Sistemet operative OS të mbështetura:
Apple iOS, Google Android
Trashësia mm:
25

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE