Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Peshore Xiaomi Mi Smart 2, e bardhë

Kodi i produktit:
269649
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
EAN:
6934177708022
Energji:
Bateri (3 x AAA)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 
Ju kurseni : 18.00   (36%)
31.50 € * Përfshirë TVSH-në
36% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
EAN:
6934177708022
Energji:
Bateri (3 x AAA)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
280
Kodi:
473626
Lansuar më:
10. 9. 2019
Lartësia mm:
280
Materiali:
Qelq
Ngjyra:
Bardhë
Pesha g:
1200
Prodhuesi:
Xiaomi
Sistemet operative OS të mbështetura:
Apple iOS, Google Android
Trashësia mm:
22

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE