Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Peshorja iHealth CORE HS6 WiFi

Kodi i produktit:
174432
EAN:
8551110038978
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
IH-HS6
Lansuar:
30 Qershor 2015
Ngjyra:
Bardhë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
134.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Peshorja personale CORE HS6 WiFi është dizajnuar për të llogaritur saktë peshën tuaj dhe BMI. Ju mund ta zgjeroni përdorimin e peshores duke e lidhur atë me aplikacionin iHealth MyVitals ku do të keni mundësi të ruani rezultatet tuaj dhe ti krahasoni ato mes vete për të vlerësuar progresin personal. Gjithashtu ju mundëson që të përcaktoni qëllime dhe të merrni informata se si mund t'i arrini ato.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8551110038978
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
IH-HS6
Lansuar:
30 Qershor 2015
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
iHealth
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Apple iOS, Google Android
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE