Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set Fitness iHealth Duo

Kodi i produktit:
174433
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
IH-DF
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
iHealth
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Apple iOS, Google Android

Si të porosisim në Gjirafa50?

181.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Peshorja personale iHelath HS4s është dizajnuar për të llogaritur saktë peshën tuaj dhe BMI. Ju mund ta zgjeroni përdorimin e peshores duke e lidhur atë me aplikacionin iHealth MyVitals 2 ku do të keni mundësi të ruani rezultatet tuaj dhe ti krahasoni ato mes vete për të vlerësuar progresin personal. Gjithashtu ju mundëson që të përcaktoni qëllime dhe të merrni informata se si mund t'i arrini ato. Në këtë pako poashtu përfshihet edhe monitoruesi i aktivitetit i cili mund të lidhet me pajisje të tjera të mençura.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
IH-DF
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
iHealth
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Apple iOS, Google Android
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE