Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set TERRAILLON FITNESS peshore + matës aktiviteti

Kodi i produktit:
203803
EAN:
3094570139458
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
300
Kodi i prodhuesit:
13945
Lansuar:
9 Dhjetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

154.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Seti TERRAILLON FITNESS është një kombinim i përsosur i matësit të aktivitetit dhe peshores. Monitorimi i peshës suaj, BMI dhe komponentëve të tjerë të trupit nuk ka qenë asnjëherë më i lehtë. Qoftë nëse jeni një sportist aktiv apo thjesht dëshironi të keni një stil jetese të shëndetshëm, ky set do të jetë partneri ideal për ju. Matni të dhënat e aktiviteteve tuaja dhe regjistroni në matësin e aktivitetit që ofrohet në formën e byzylykut. Për më tepër ky byzylyk monitoron edhe gjumin tuaj. Seti iu mundëson që gjithashtu t'i sinkronizioni të dhënatt tuaja në aplikacionin Wellness Coach.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3094570139458
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
300
Kodi i prodhuesit:
13945
Lansuar:
9 Dhjetor 2016
Lartësia [mm]:
28
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
2 030
Prodhuesi:
Terraillon
Sistemet operative (OS) të mbështetura:
Apple iOS, Google Android
Trashësia [mm]:
300
Ueb-i i prodhuesit:
Terraillon.com/en

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE