Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Gotë Moikit Cuptime 2

Kodi i produktit:
195457
EAN:
8422251000172
Fokus:
Shishe, filxhana
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
POI-001
Lansuar:
23 Korrik 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

121.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gota Mokit Cuptime 2 është një gotë e cila është dizajnuar për t'i ofruar tavolinës tuaj një pamje të bukur. Përpos kësaj gota ofron mundësinë e matjes së ujit që ju pini gjatë ditës. Gota gjithashtu përmes alarmit dhe dridhjeve iu lajmëron se kur është koha për të rimbushur gotën. Kjo gotë ka algoritmin e veçantë që iu kujton të pini ujë para se trupi juaj të dehidrohet. E gjithë kjo arrihet përmes aplikacioni ku duhet të plotësoni informata mbi moshën, peshën dhe gjatësinë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8422251000172
Fokus:
Shishe, filxhana
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
POI-001
Lansuar:
23 Korrik 2016
Prodhuesi:
Moikit
Ueb-i i prodhuesit:
Moikit.org

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE