Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Shishe SMART UMAX U4

Kodi i produktit:
239137
EAN:
8595142715858
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
UB701
Lansuar:
29. 6. 2018
Prodhuesi:
Umax

Si të porosisim në Gjirafa50?

35.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shishe termostatike UMAX U4 me vëllim 400 ml është e pajisur me ekran me ngjyra (jeshile, portokalli, kuqe) dhe një shirit rrjeti për një vrojtim të shpejtë të temperaturës. Punon me bateri LiPol me kapacitet prej 270 mAh me 1 muaj operim. Ekrani me ngjyra gjithashtu ofron një funksion tjetër, duke përfshirë një njoftim për mënyrën e pirjes (ky funksion fiket automatikisht). Ju mund ta kontrolloni atë thjesht duke klikuar dy herë në ekran. Rimbushet përmes portit USB, ka përpunim nga çeliku cilësor 18/8 me sipërfaqe të trefishtë dhe vjen me dimensione 224 x 71 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595142715858
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
UB701
Lansuar:
29. 6. 2018
Prodhuesi:
Umax

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE