Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Shishe UMAX Smart Bottle U5

Kodi i produktit:
239135
EAN:
8595142715865
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
UB702
Lansuar:
27. 6. 2018
Prodhuesi:
Umax

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shishe e mençur termostatike UTMX U5 me vëllim 500 ml e pajisur me një ekran me ngjyra (gjelbër, portokalli, kuqe) dhe shirit të rrjetit për një vrojtim të shpejtë të temperaturës. Posedon alarm për kohën e pirjes, si dhe punon me bateri Li-Pol me kapacitet prej 270 mAh me jetëgjatë deri në 1 muaj funksionim. Shishja UTMX U5 rimbushet përmes portit USB, është përpunuar nga çeliku cilësor 18/8 me sipërfaqe të trefishtë dhe vjen me dimensione prej 236 x 69 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595142715865
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
UB702
Lansuar:
27. 6. 2018
Prodhuesi:
Umax

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE