Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Shishe SMART UMAX U5

Kodi i produktit:
239135
EAN:
8595142715865
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
UB702
Lansuar:
27. 6. 2018
Prodhuesi:
Umax

Si të porosisim në Gjirafa50?

51.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shishe e mençur termostatike UTMX U5 me vëllim 500 ml është pajisur me një ekran me ngjyra (gjelbër, portokalli, kuqe) dhe shirit të rrjetit për një vrojtim të shpejtë të temperaturës. Posedon alarm për kohën e pirjes, si dhe punon me bateri LiPol me kapacitet prej 270 mAh deri në 1 muaj funksion. Shishja UTMX U5 rimbushet përmes portit USB, është përpunuar nga çeliku cilësor 18/8 me sipërfaqe të trefishtë dhe vjen me dimensione 236 x 69 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595142715865
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
UB702
Lansuar:
27. 6. 2018
Prodhuesi:
Umax

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE