Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Shishe sportive Moikit Gene, e kaltër

Kodi i produktit:
204482
EAN:
6920513701314
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MK-G1206-BL
Lansuar:
6 Janar 2017
Ngjyra:
Kaltër

Si të porosisim në Gjirafa50?

109.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A iu rastis të harroni të pini ujë, si gjatë ushtrimeve fizike, njashtu edhe gjatë përditshmërisë? A pini ujë vetëm kur jeni të etur? Atëherë, shishja e mençur Moikit Gene do t’ju ndihmojë ta përmirësoni regjimin e konsumimit të ujit. Ajo funksionon si shishe sportive por është shumë më se shumë se kaq. Moikit Gene në mënyrë automatike e regjistron sasinë e ujit që e konsumoni dhe iu ndihmon t’i hiqni qafe problemet shëndetësore që shkaktohen nga mungesa e konsumimit të ujit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6920513701314
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MK-G1206-BL
Lansuar:
6 Janar 2017
Ngjyra:
Kaltër
Prodhuesi:
Moikit
Ueb-i i prodhuesit:
Moikit.org

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE