Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Brushë dhëmbësh Oral-B Genius 10000, vjollcë

Kodi i produktit:
276026
Besueshmëria:
100
EAN:
4210201202127
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1275576
Lansuar:
21. 11. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

318.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Brushë dhëmbësh me kokë unike të rrumbullakët për heqjen efektive të papastërtive. Brusha lidhet me celular dhe aplikacionin Oral-B. Ajo ofron senzorin e presionit dhe 6 mënyra pastrimi. Bateria e saj zgjat më shumë se 2 javë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
EAN:
4210201202127
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1275576
Lansuar:
21. 11. 2019
Ngjyra:
Vjollcë
Prodhuesi:
Oral-B

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE