Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Brushë dhëmbësh Oral-B Genius 10000, vjollcë

Kodi i produktit:
276026
Besueshmëria:
100
EAN:
4210201202127
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1275576
Lansuar:
21. 11. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

208.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Brushë dhëmbësh me kokë unike të rrumbullakët për heqjen efektive të papastërtive. Brusha lidhet me celular dhe aplikacionin Oral-B. Ajo ofron senzorin e presionit dhe 6 mënyra pastrimi. Bateria e saj zgjat më shumë se 2 javë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
EAN:
4210201202127
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1275576
Lansuar:
21. 11. 2019
Ngjyra:
Vjollcë
Prodhuesi:
Oral-B

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE