Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Brushë dhëmbësh Oral-B Genius X, Rose Gold Luxe edition

Kodi i produktit:
276019
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4210201251767
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1389472
Lansuar:
21. 11. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

253.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo brushë dhëmbësh ka senzor presioni për mishin e dhëmbëve që automatikisht zvogëlon shpejtësinë e brushës dhe ju njofton juve në mënyrë vizuale. Ka fibra të përsosura dhe 6 opsione pastrimi duke përfshirë edhe pastrimin e gjuhës. Karikohet përmes mbajtëses. Ka bateri li-ion e cila mundëson funksionimin për dy javë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4210201251767
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1389472
Lansuar:
21. 11. 2019
Ngjyra:
Rozë-ari
Prodhuesi:
Oral-B

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE