Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Brushë dhëmbësh Oral-B Junior Smart, e bardhë

Kodi i produktit:
276042
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4210201246213
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1378415
Lansuar:
23. 11. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

126.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Brushë elektrike e dhëmbëve, e cila është e përshtatshme për fëmijë nga 6 vjeç. Brusha është e pajisur me senzor të presionit për të mbrojtur mishrat e ndjeshëm, si dhe kokë të rrumbullakët për heqjen efektive të papastërtive. Oral-B vjen me një filtra zbavitësh fotografish që motivojnë fëmijët të lajnë dhëmbët për 2 minuta. Bateria e rikarikueshme siguron jetëgjatësi për deri në 2 javë. Brusha ka edhe kohëmatës 2-minutësh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4210201246213
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1378415
Lansuar:
23. 11. 2019
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Oral-B

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE