Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Brushë elektrike Oral-B Genius X, e zezë

Kodi i produktit:
276022
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4210201247425
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1389349
Lansuar:
21. 11. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

366.50 
Ju kurseni : 117.00   (32%)
249.50 € * Përfshirë TVSH-në
32% Zbritje Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një brushë elektrike për dhëmbë të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur Oral-B. Ky produkt dallohet me një cilësi dhe qëndrueshmëri tejet të lartë si edhe me një dizajn të bukur dhe mëse elegant. Dallohet me funksionalitet të lartë si edhe me 6 metoda të përdorimit. Ky produkt është i pajisur me sensor që mbron mishin përrreth dhëmbëve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4210201247425
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1389349
Lansuar:
21. 11. 2019
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Oral-B

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE