Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Brushë elektrike për dhëmbë Oral-B Genius 8900 1+1

Kodi i produktit:
276033
Besueshmëria:
100
EAN:
4210201159742
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
953179
Lansuar:
21. 11. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

229.50 
Ju kurseni : 5.00   (2%)
224.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Jepni pastrimin më të mirë jo vetëm për veten por edhe për një person tjetër të afërt. Genius Oral-B 8900 është zgjidhja ideale. Butësisht heq pllakëza bakteriale, promovon shëndetin e mishrave tuaj dhe paketon 2 trupa me furça dhe tre koka të zëvendësueshme. Brusha do t'ju paralajmërojë nëse ju bëni shumë presion në dhëmbët tuaj me ndihmën e një sinjali të lehtë dhe të zërit. Brusha mund t’ju japë një parmak për kohën kur lani dhëmbët. Një kohëmatës prej 2 minutash do t'ju paralajmërojë kur është koha për të kaluar në pjesën tjetër të zgavrës me gojë. Kjo do të sigurojë që dhëmbët tuaj të pastrohen gjithmonë në mënyrë perfekte dhe të saktë. Larja e dhëmbëve nuk ka qenë kurrë më e lehtë! Aplikacioni celular Oral-B, një shkarkim falas për Android dhe iOS, ju jep kontrollin e përditshëm. Mësoni shpejt teknikën e saktë të pastrimit dhe dita ditës do të shihni se si dhëmbët tuaj janë më të bardhë dhe të shëndetshëm. Zgjidhni nuancën tuaj të preferuar për Oral-B tuaj. SmartRing ndodhet nën kokën e brushës dhe mund të shihet nga të gjitha këndet. Drita e saj ju paralajmëron për presion të papërshtatshëm kur lani dhëmbët ndërsa jeni të lidhur me një kohëmatës dhe lidhni me Bluetooth. SmartRing është i thjeshtë për tu vendosur duke përdorur Oral-B. Ka 12 nuanca të ndritshme për të zgjedhur. Brusha ka 5 modalitete të pastrimit: Pastrimi ditor - mënyra standarde për pastrimin e përditshëm (30 sek. Një katror - 2 minuta) Pro Clean - mënyra e plotë me kohë të zgjatur pastrimi deri në 45 sek. për secilën katror (3 minuta) Sensibil - modalitet i butë, pastrim i butë dhe i plotë i zonave të ndjeshme (2 minuta) Zbardhje - mënyra e zbardhjes, lustrim i dhëmbëve për përdorim të rastit dhe të përditshëm (2 minuta) Kujdesi për gomën - regjim masazhi për mishrat e shëndetshëm, masazh i butë i mishërave (2 minuta). Përmbajtja e paketës - 2x brusha, baza e karikimit me ruajtje për 4 koka furça, mbajtëse për celular, çanta udhëtimi për dorezë dhe 2 maje, 3x koka rezervë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
EAN:
4210201159742
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
953179
Lansuar:
21. 11. 2019
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Oral-B

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE