Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Filter për Xiaomi Mi Air Purifier

Kodi i produktit:
226604
EAN:
6934177703546
Fokus:
Për dhomë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AMI585
Prodhuesi:
Xiaomi

Si të porosisim në Gjirafa50?

48.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A është bërë Xiaomi Mi Air Purifier një pajisje e domosdoshme për ju? Nuk është çudi. Kjo pajisje kap deri në 99.7% të grimcave të ngurta në ajër. Heq deri në 100% të polenit, pluhurit dhe grimcave të tjera të mëdha. Dhe të shpëtoj deri në 91% të formaldehideve dhe substancave të tjera të dëmshme. Pastrues ajri Xiaomi Mi Filtri anti-formë është një filtër zëvendësimi për pastruesin Xiaomi Mi Air. Ky filtër largon formaldehën, erëra të pakëndshme dhe substanca të tjera të dëmshme. Përveç kësaj, zëvendësimi i filtrit është shumë i thjeshtë, pothuajse kushdo mund ta trajtojë atë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6934177703546
Fokus:
Për dhomë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AMI585
Prodhuesi:
Xiaomi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE