Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Furçë për dhëmbë Oral-B Genius 10000, rozë

Kodi i produktit:
276029
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4210201267508
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1408568
Lansuar:
23. 11. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

221.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo furçë e shkëlqyeshme e dhëmbëve mbron mishrat e dhëmbëve tuaj të ndjeshëm dhe ndihmon në parandalimin e problemeve të mundshme. E gjithë kjo duke përdorur një kombinim të teknologjisë revolucionare të re për mbrojtje, treguesit SmartRing dhe kontrollin e presionit. Veçanti e kësaj brushe është lidhja me telefon celular përmes aplikacionit Oral-B; 6 mënyra pastrimi, dhe bateria që zgjat më shumë se 2 javë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4210201267508
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1408568
Lansuar:
23. 11. 2019
Ngjyra:
Ružovo-zlatá
Prodhuesi:
Oral-B

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE