Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Furçë për dhëmbë Oral-B Genius 10000, vjollcë

Kodi i produktit:
276028
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4210201267690
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1408515
Lansuar:
21. 11. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

208.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo furçë e shkëlqyeshme e dhëmbëve mbron mishrat e dhëmbëve tuaj të ndjeshëm dhe ndihmon në parandalimin e problemeve të mundshme. E gjithë kjo duke përdorur një kombinim të teknologjisë revolucionare të re për mbrojtje, treguesit SmartRing dhe kontrollin e presionit. Veçanti e kësaj brushe është lidhja me telefon celular përmes aplikacionit Oral-B; 6 mënyra pastrimi, dhe bateria që zgjat më shumë se 2 javë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4210201267690
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1408515
Lansuar:
21. 11. 2019
Ngjyra:
Vjollcë
Prodhuesi:
Oral-B

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE