Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Koka zëvendësuese për furçë elektrike të dhëmbëve Xiaomi Mi, 3 copa

Kodi i produktit:
261481
Besueshmëria:
100 %
EAN:
6934177700460
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
17216
Lansuar më:
28. 5. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Koka e furçës elektronike duhet të ndryshohet pas afër tre muajve të përdorimit. Kjo është arsyeja pse Xiaomi vjen me koka mini zëvendësuese të dizajnuara për furçën elektrike Xiaomi Mi Sonic dhe janë më të vogla dhe më të tërësishme për t'u pastruar se madhësia normale. Duke përdorur fijet e buta të DuPont me cilësi të lartë, arrin 40% më shumë vëllim. Përveç kësaj, çdo fije e furçës është përmisuar për të parandaluar fërkimin në mishrat e dhëmbëve, dhe gërvishtjen e sipërfaqeve të dhëmbëve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
6934177700460
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
17216
Lansuar më:
28. 5. 2019
Prodhuesi:
Xiaomi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE