Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kokë zëvendësuese për brushën elektrike të dhëmbëve Xiaomi Mi Sonic

Kodi i produktit:
234611
EAN:
6970244529343
Fokus:
Higjienë, brushë për dhëmbë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
16860
Lansuar:
12. 4. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kokë zëvendësuese për brushën elektrike të dhëmbëve Xiaomi Mi Sonic duhet të ndryshohet pas përafërsisht tre muajve përdorim. Dendësia e lartë e fijeve të brushës ofron deri në 40% më shumë vëllim dhe fijet nuk përmbajnë metale. Gjersa koka e furçës është në kontakt me dhëmbët, furça ende mban performancë të lartë. Shumë e lehtë për të arritur në vende të vështira. Vijnë 3 copë në paketë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6970244529343
Fokus:
Higjienë, brushë për dhëmbë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
16860
Lansuar:
12. 4. 2018
Prodhuesi:
Xiaomi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE