Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Litar kërcimi SMART ROPE PURE, transparent

Kodi i produktit:
237672
EAN:
0187136236692
Fokus:
Litar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
05-62366
Lansuar:
9. 6. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

105.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A ju pëlqen të stërviteni dhe të mbani mend, apo filloni thjesht sportin dhe dëshironi të motivoni veten në maksimum? Atëherë vetëm për ju është ky litar i zgjuar i kërcimit, i cili do të kujdeset për fitnesin tuaj. Litari i kërcimit numëron hedhje me matje magnetik të patentuar dhe tregon performancën tuaj përmes iPhone, iPad ose Apple Watch në Smart Gym. Dy grupe të kushinetave në secilën dorezë sigurojnë lëvizje të qetë dhe natyrore. Aplikacioni Smart Gym Pro Aplikacioni regjistron çdo kthesë të përfunduar si një kërcim, llogarit kaloritë e djegura dhe mat gjatësinë e stërvitjes. Ju gjithashtu mund të shikoni me lehtësi rekomandime për trajnim interval në aplikacion, ose të motivoheni për më shumë performancë duke fituar trofe dhe duke konkurruar me miqtë. Nëse nuk keni një iPhone në dorë - mos harroni. Litari i kërcimit mund të përdoret edhe pa sinkronizim, me litarin e kërcimit duke kujtuar deri në 100 të dhëna trainimi. Me kaçavidën e përfshirë, litari i kërcimit mund të rregullohet në një gjatësi prej 2.08 metrash - pa problem. Është më keq me shkurtimin! Mendoni për të vërtetë mirë, sepse litari i prerë nuk mund të zgjatet përsëri. Ky litar mbështet Bluetooth v4.0. Jetëgjatësia e baterisë në litar deri në 45 orë. Koha e karikimit përafërsisht. 1-2 orë. Memorie për deri në 100 të dhëna stërvitje. Dimensionet e litarit 30 x 150 x 30 mm. Gjatësia 300 cm. Pesha 250 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0187136236692
Fokus:
Litar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
05-62366
Lansuar:
9. 6. 2018
Prodhuesi:
TANGRAM

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE