Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Modul i kamerës për Raspberry Pi V2

Kodi i produktit:
234609
EAN:
6405227108814
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Raspberry Pi
Kodi i prodhuesit:
Rb-cameraV2
Lansuar:
13. 4. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Moduli V2 përdoret për imazhe dhe video me kualitet të lartë, e që mund të përdoret nga fillestarët dhe nga përdoruesit e avansuar. Kjo pajisje veçohet nga këto tipare: - Është shumë i përhapur në aplikimin e sigurisë në shtëpi dhe kamera. - Sensori 8Mpx Sony IMX219 Exmor R me ndriçim të pasëm. - Video në Full HD 1080p me 30fps, 720p / 60fps dhe VGA / 90fps. - Bashkangjitet me ndërfaqen e CSI të Raspberry Pi. - I përfshirë me kabllon e lidhjes së Raspberry Pi. - I pajtueshëm me Raspberry Pi 1, 2 dhe 3.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6405227108814
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Raspberry Pi
Kodi i prodhuesit:
Rb-cameraV2
Lansuar:
13. 4. 2018
Prodhuesi:
Raspberry Pi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE