Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor smart për pishinë ONDILO ICO, WiFi + Bluetooth

Kodi i produktit:
219061
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
OD-ICOWIFI
Lansuar:
25. 7. 2017
Prodhuesi:
ONDILO ICO
Ueb-i i prodhuesit:
Ico.ondilo.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

522.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 43.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ONDILO ICO është një zgjidhje që e bën jetën tuaj më të lehtë. ICO është një monitor smart i pishinës që është projektuar për t'ju dhënë kontroll të plotë mbi cilësinë e ujit. ICO ju dërgon një njoftim në telefonin tuaj celular, kështu që gjithmonë do të dini kur të jepni dozën e ardhshme kimike dhe në çfarë shume. Ai ofron informacione mbi temperaturën e ujit në pishinën tuaj, posedon Wifi dhe Bluetooth. Materiali është shumë i fuqishëm, ka certifikim IP68 dhe është rezistent ndaj ujit. Qasja në shërbimet më të mira online ofrohet me aplikacionin që mund ta shkarkoni falas.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
OD-ICOWIFI
Lansuar:
25. 7. 2017
Prodhuesi:
ONDILO ICO
Ueb-i i prodhuesit:
Ico.ondilo.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE