Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Peshë dore JAXJOX Kettlebell Connect

Kodi i produktit:
251992
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
10. 1. 2019
Prodhuesi:
JAXJOX
Ueb-i i prodhuesit:
Jaxjox.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

154.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ju duhet të forconi trupin tuaj me peshën e dorësKettlebell Connect nga JAXJOX. Kjo peshë dore vjen me dorezë të fortë dhe të rehatshme me ekran dixhital dhe ju mund të ndryshoni lehtë peshën - 5.5 kg, 8.5 kg, 11 kg, 13.5 kg, 16.5 kg dhe 19 kg. Sistemi i tij unik përbëhet nga një bazë rrotulluese dhe gjashtë pesha . Ky produkt jo vetëm që ju kursen shumë kohë, por edhe shumë hapësirë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
10. 1. 2019
Prodhuesi:
JAXJOX
Ueb-i i prodhuesit:
Jaxjox.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE