Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Shtresë për këpucë Digitsole Run Profiler, 42-43-44

Kodi i produktit:
203927
EAN:
3700565773292
Fokus:
Shtresë e këpucëve
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DS-INTS001BL4547
Lansuar:
10 Dhjetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

159.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shtresa e mençur për këpucë Digitsole Run Profiler është një shtresë inovative për këpucën tuaj. Kjo shtresë është dizajnuar kryesisht për vrapuesit të cilët dëshirojnë të përmirësohen vazhdimisht dhe poashtu janë të interesuar për analizat e stilit të tyre të vrapimit, si dhe dëshirojnë të parandalojnë lëndimet. Për shkak të formës anatomike kjo shtresë përshtatet në mënyrë të përsosur me shputën tuaj dhe ofron rehati maksimale. Shtresa mund të kontrollohet edhe përmes telefonit tuaj duke e lidhur atë me Bluetooth 4.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3700565773292
Fokus:
Shtresë e këpucëve
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DS-INTS001BL4547
Lansuar:
10 Dhjetor 2016
Prodhuesi:
DIGITSOLE
Ueb-i i prodhuesit:
Digitsole.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE