Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

INCEPTOR FATHER.IO, 1x

Kodi i produktit:
236462
EAN:
8054701320037
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
iPhone 5C e më të ri, celular me Android 4.4 (e më të ri) me Bluetooth 4 apo me version më të ri
Kodi i prodhuesit:
P42INC01
Lansuar:
11. 5. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 
Ju kurseni : 4.95   (30%)
11.55 € * Përfshirë TVSH-në
30% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përjeto adrenalinën, mendimin taktik dhe strategjinë e videolojërave në jetë të përditshme. Inceptor është pajisja e parë portative për celular të mençur që transferon botën reale në një arenë të madhe laserike. Shkarko aplikacionin, lidhe me pajisjen tuaj dhe bëhu gati për beteja në AR siç si keni përjetuar asnjeherë më parë! Pajisja vjen me fokus në distancë deri në 50 metra, është pajisur me GPS për lokalizim të kundërshtarëve, 4 lloje të armëve ( pushkë, snajper, SMG dhe armë dore) dhe është e përshtatshme për sistemet operative Android dhe iOS.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8054701320037
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
iPhone 5C e më të ri, celular me Android 4.4 (e më të ri) me Bluetooth 4 apo me version më të ri
Kodi i prodhuesit:
P42INC01
Lansuar:
11. 5. 2018
Lidhësit:
Bluetooth
Prodhuesi:
Inceptor
Vendi i origjinës:
Italy

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE