Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rrip i orës Apple Watch Series 4, 44mm, i zi

Kodi i produktit:
263832
EAN:
190198846570
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple Watch 44mm
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
MTU52ZM/A

Si të porosisim në Gjirafa50?

123.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ju mund ta personalizoni lehtë orën tuaj Apple Watch me rripët e lëvizshëm. Ky rrip, falë stilit tërheqës dhe modern, është i përshtatshëm si për stilin e biznesit ashtu edhe për atë rastësor. Ju mund ta zëvendësoni shpejt dhe lehtë me një model ose lloj tjetër në çdo kohë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
190198846570
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple Watch 44mm
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
MTU52ZM/A
Lansuar:
27. 6. 2019
Materiali:
Çelik i pandryshkshëm
Ngjyra:
E zezë
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE