Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rrip i orës Apple Watch Series 4, 44mm, i zi

Kodi i produktit:
263832
EAN:
190198846570
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple Watch 44mm
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
MTU52ZM/A

Si të porosisim në Gjirafa50?

128.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ju mund ta personalizoni lehtë orën tuaj Apple Watch me rripët e lëvizshëm. Ky rrip, falë stilit tërheqës dhe modern, është i përshtatshëm si për stilin e biznesit ashtu edhe për atë rastësor. Ju mund ta zëvendësoni shpejt dhe lehtë me një model ose lloj tjetër në çdo kohë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
190198846570
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple Watch 44mm
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
MTU52ZM/A
Lansuar:
27. 6. 2019
Materiali:
Çelik i pandryshkshëm
Ngjyra:
E zezë
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE