Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Rrip ore për Apple Series 4, ngjyrë ari

Kodi i produktit:
263834
EAN:
190198846631
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple Watch 44mm
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
MTU72ZM/A

Si të porosisim në Gjirafa50?

219.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky rrip me përmasa 150-250 mm dhe dizajn modern italian të shekullit 19. Përbëhet nga çeliku i pandryshkshëm dhe është magnetike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
190198846631
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple Watch 44mm
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
MTU72ZM/A
Lansuar:
27. 6. 2019
Materiali:
Çelik i pandryshkshëm
Ngjyra:
E artë
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE