Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Google Home, i bardhë

Kodi i produktit:
204177
EAN:
811571019410
Fokus:
Asistent me zë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Google Home
Lansuar:
31 Dhjetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

202.50 
Ju kurseni : 95.00   (47%)
107.50 € * Përfshirë TVSH-në
47% Zbritje
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Google Home është pajisje e mençur e cila komandohet përmes komandimeve zanore. Me të mund të dëgjoni muzikë, të flisni për motin, të shfletoni online, të caktoni alarmin dhe të kontrolloni pajisjet në të gjithë shtëpinë vetëm duke thënë “Ok Google”.

Google Home mund të sinkronizohet edhe me televizor, celularë dhe pajisje për kontrollin e funksioneve smart në shtëpinë tuaj, si ndalja e dritave, caktimi i temperaturës në dhomë apo komandimi i televizorit përmes Chromecast, Nest dhe Philips Hue pa pasur nevojë që të përdorni telekomandën fare.

Si pjesë përbërëse, Google Home ka altoparlant i cili prodhon zë të qartë e kumbues dhe mikrofon të integruar me të cilin dëgjohen të gjitha komandat pa pasur nevojë që t’i përsërisni fjalët shumë herë. Kurse për t’u sinkronziuar me celularët tuaj ju mund të aplikacionet për iOS dhe Android.

Shënim! Google Home pranon komandat vetëm atëherë kur thuhen në gjuhën angleze!

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
811571019410
Fokus:
Asistent me zë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Google Home
Lansuar:
31 Dhjetor 2016
Prodhuesi:
Google

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE