Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant i zgjuar Apple Homepod, i zi

Kodi i produktit:
215972
EAN:
1901985045170
Fokus:
Asistent me zë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Apple homepod black
Prodhuesi:
Apple

Si të porosisim në Gjirafa50?

592.50 
Ju kurseni : 225.00   (38%)
367.50 € * Përfshirë TVSH-në
38% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 30.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlant i fuqishëm HomePod që duket i mrekullueshëm. Qaset në një nga katalogët më të mëdhenj të muzikës së Apple. Kontrolloni atë me asistentin tuaj Siri. I përshtatshëm për të vendosur kudo në dhomë. Ofrohet mundësia për të përdorur dy pajisje në dhomë që zbulohen automatikisht për të krijuar një zë edhe më realist - komunikim nëpërmjet AirPlay2. Ata dëgjojnë kërkesat tuaja pavarësisht nga muzika e fortë ose largësia. Përmban disa shtresa sigurie, kod identifikues anonim dhe mbron privatësinë tuaj. Altoparlanti do t'iu përgjigjet pyetjeve për motin, trafikun, kohën, sportin, lajmet dhe të tjera. Altoparlanti peshon 2.5 kg, me dimensione 172 mm x 142 mm. Pajisja lidhet me rrjet nëpërmjet WiFi-së.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
1901985045170
Fokus:
Asistent me zë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Apple homepod black
Prodhuesi:
Apple
Protokol:
Apple HomeKit

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE