Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sensor për dyer / dritare Fibaro, Apple HomeKit, i bardhë

Kodi i produktit:
208554
EAN:
5905279987494
Fokus:
Detektor dhe senzor, sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FGBHDW-002-1
Lansuar:
21 Shkurt 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

82.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sensorët magnetik me sistem wireless për dyer dhe dritare FIBARO arrijnë kapjen e sinjaleve të zhvendosjes apo hapjes së dyerve apo dritareve në shtëpinë tuaj. Në rast të hapjes në mënyrë të dhunshme të dyerve apo dritareve pajisja ju lajmëron me anë të sistemit të mençur Apple HomeKit me mesazh se në shtëpinë tuaj ka lëvizje të dhunshme të dyerve apo dritareve, pajisja ka ngjyrë të bardhë dhe sistem inteligjent për kontrollim të temperaturës, funksionon me dy bateri standarde me sistem përkujtues gjatë shpenzimit të tyre, dhe lidhet me telefonin tuaj duke përdorur teknologjinë e veçantë për Apple HomeKit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5905279987494
Fokus:
Detektor dhe senzor, sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FGBHDW-002-1
Lansuar:
21 Shkurt 2017
Prodhuesi:
Fibaro
Protokol:
Apple HomeKit
Ueb-i i prodhuesit:
Fibaro.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE