Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sensorë Elgato Eve

Kodi i produktit:
200588
EAN:
4260195390980
Fokus:
Detektor, senzor, sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
1EM109901000
Lansuar:
18 Tetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

61.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shndërrojini shtëpinë tuaj në një shtëpi të zgjuar me Elgato Eve. Kjo është një kuti e vogël që ka shumë sensorë interesant. Pajisja na mundëson që të kufizojmë qasjen për këdo, pra nuk mund të hap kushdo dritaret apo dyert. Pra kjo pajisje shërben për të na garantuar siguri në shtëpinë tonë. Pajisja është e bazuar në teknologjinë Apple HomeKit që mundëson enkriptim të avancuar të informacionit si dhe pajisja mund të kontrollohet nga iPhone, iPad apo iPod duke përkrahur teknologjinë Bluetooth 4.0. Pajisja është e dizajnuar për shtëpi të vogla.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4260195390980
Fokus:
Detektor, senzor, sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
1EM109901000
Lansuar:
18 Tetor 2016
Prodhuesi:
Elgato
Protokol:
Apple HomeKit
Ueb-i i prodhuesit:
Elgato.com/en

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE