Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Senzor detektues për përmbytje FIBARO për Apple HomeKit, i bardhë

Kodi i produktit:
208553
EAN:
5905279987487
Fokus:
Detektor dhe senzor, sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FGBHFS-101
Lansuar:
21 Shkurt 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

88.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Senzori me sistem për matje të lagështisë apo përmbytjeve FIBARO arrinë kapjen e sinjaleve në rast të ndonjë impakti, presioni apo përmbytjeje në shtëpinë tuaj. Në rast të hapjes në mënyrë të dhunshme të dyerve apo dritareve pajisja ju lajmëron me anë të sistemit të mençur Apple HomeKit me mesazh se në shtëpinë tuaj ka lëvizje të dhunshme apo dëmtim i ndonjë gypi uji, pajisja ka ngjyrë të bardhë dhe sistem inteligjent për kontrollim të temperaturës, funksionon me bateri standarde me sistem përkujtues gjatë shpenzimit të tyre dhe jetëgjatësi deri 2.5 vite, dhe lidhet me telefonin tuaj duke përdorur teknologjinë e veçantë për Apple HomeKit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5905279987487
Fokus:
Detektor dhe senzor, sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FGBHFS-101
Lansuar:
21 Shkurt 2017
Prodhuesi:
Fibaro
Protokol:
Apple HomeKit
Ueb-i i prodhuesit:
Fibaro.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE