Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Senzor për derë dhe dritare Elgato Eve

Kodi i produktit:
200587
EAN:
4260195391260
Fokus:
Detektor, senzor, sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
1ED109901001
Lansuar:
13 Tetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
59.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shndërrojini shtëpinë tuaj në një shtëpi të mençur me Elgato Eve. Kjo është një kuti e vogël që ka shumë senzorë interesant. Pajisja na mundëson që të kufizojmë qasjen për këdo, pra nuk mund të hap kushdo dritaret apo dyert. Pra kjo pajisje shërben për të na garantuar siguri në shtëpinë tonë. Pajisja është e bazuar në teknologjinë Apple HomeKit që mundëson enkriptim të avancuar të informacionit si dhe pajisja mund të kontrollohet nga iPhone, iPad apo iPod duke përkrahur teknologjinë Bluetooth. Kjo pajisje përdorë bateri AA dhe dimensionet e saj janë 52 x 24 x 23 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4260195391260
Fokus:
Detektor, senzor, sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
1ED109901001
Lansuar:
13 Tetor 2016
Prodhuesi:
Elgato
Protokol:
Apple HomeKit
Ueb-i i prodhuesit:
Elgato.com/en

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE