Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Asistent zëri Nest Hub Chalk, i bardhë

Kodi i produktit:
275249
Besueshmëria:
100 %
EAN:
842776107299
Fokus:
Asistent me zë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Nest Hub

Si të porosisim në Gjirafa50?

145.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bëni jetën më të lehtë. Ju nuk do të keni më nevojë të gjeni përgjigje për pyetjet tuaja në internet. Ju nuk do të duhet të shfletoni nëpër aplikacione për të filluar muzikën tuaj të preferuar. Tani e tutje, altoparlanti Nest Hub Chalk do t'ju ndihmojë me gjithçka, duke ju dhënë ekranin e tij të madh 7 ". Përveç kësaj, ju mund të komunikoni me të me zë kur lidheni me Internet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
842776107299
Fokus:
Asistent me zë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Nest Hub
Lansuar më:
13. 11. 2019
Prodhuesi:
Google

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE