Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Alarm Honeywell XC100D-CS

Kodi i produktit:
192377
EAN:
5027526400508
Fokus:
Detektor, senzor, sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
100
Kodi i prodhuesit:
XC100D-CS

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
88.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Honeywell është një ndër prodhuesit më të njohur industrial dhe komercial të sistemeve të gazit. Produktet e tyre përdoren në gjithë botën në ato mjedise ku ka nevojë. Honeywell është kompania e parë e specializuar në fushën e detektimit të gazit. Kjo pajisje është shumë e përshtatshme për mbrojtje nga detektorët CO të ndërtesave të banueshme. Dizajni i tij është shumë modern dhe dimensionet janë 100 x 72 x 36 mm si dhe peshon 135 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5027526400508
Fokus:
Detektor, senzor, sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
100
Kodi i prodhuesit:
XC100D-CS
Lansuar:
10 Qershor 2016
Lartësia [mm]:
72
Pesha [g]:
135
Prodhuesi:
Honeywell
Trashësia [mm]:
36

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE