Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Detektor i monoksidit të karbonit Honeywell XC70-CSSK-A, ScanApp

Kodi i produktit:
275016
Besueshmëria:
100 %
EAN:
5027526402168
Fokus:
Senzor për tym
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
HY00121

Si të porosisim në Gjirafa50?

53.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Detektor i monoksidit të karbonit, i cili posedon karakteristika si: mundësia e para-sinjalizimit, bateria e integruar me jetë 7 vjeçare, memorie alarmi, dizajn që nuk ka nevojë për mirëmbajtje, tregues të dritës. Mund të kontrollohet përmes aplikacionit i cili mund të shkarkohet nga pajisjet Android dhe iOS. Ka një buton të madh dhe të qëndrueshëm. Ekziston funksioni i heshtjes së alarmit dhe gabimit. Detektori ka prodhim jashtëzakonisht të fortë të zërit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5027526402168
Fokus:
Senzor për tym
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
HY00121
Lansuar:
8. 11. 2019
Prodhuesi:
Honeywell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE