Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Detektor i tymit Honeywell XH100-CSSK-A, Smart X-Series

Kodi i produktit:
250252
EAN:
5027526402441
Fokus:
Detektor dhe senzor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
HY00132
Lansuar:
29. 11. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

44.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Madhësia kompakte, mbrojtja e përsosur dhe përformanca e lartë, e bëjnë këtë detektor të pa konkurent. Ai do të mbikqyr shtëpinë tuaj dhe do ju informoj në rast problemi. Produkti instalohet dhe mirëmbahet lehtësisht, ka dioda LED që ju informojnë rreth gjendjes si dhe ka alarm me zë të fuqishëm 85 dB. Veçantia e tij është se funksionon me wireless.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5027526402441
Fokus:
Detektor dhe senzor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
HY00132
Lansuar:
29. 11. 2018
Prodhuesi:
Honeywell
Protokol:
Honeywell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE