Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Detektor me Wireless për zile Honeywell L430E, i bardhë

Kodi i produktit:
210486
EAN:
5004100968159
Fokus:
Zile
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
L430E
Ngjyra:
Hiri

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Detektori me wireless Honeywell është shumë i lehtë për tu instaluar kudo në shtëpinë tuaj dhe shërben për paralajmërim të lëvizjeve afër derës suaj. Ky detektor është rezistent ndaj shiut dhe mund të vendoset në oborr, garazhdë apo edhe përpara derës suaj, dhe të lidhet me zilen Honeywell. Nëse dikush është afër derës suaj të oborrit, detektori do të ju njoftoj me alrmin apo melodin e zgjdhur përmes ziles Honeywell. Pajisja operon me bateri e cila ka jetëgjatësi deri në 1 vit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5004100968159
Fokus:
Zile
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
L430E
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
Honeywell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE