Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Detektor tymi Honeywell XS100T-CS

Kodi i produktit:
192373
EAN:
4211125658342
Fokus:
Detektor, senzor, sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
XS100T-CS
Lansuar:
10 Qershor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

61.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Honeywell është një ndër prodhuesit më të njohur industrial dhe komercial të sistemeve të gazit. Produktet e tyre përdoren në gjithë botën në ato mjedise ku ka nevojë. Honeywell është kompania e parë e specializuar në fushën e detektimit të gazit. Për mbrojte të përkryer të shtëpisë dhe familjes tuaj, merrni një detektor të tymit. Ky detektor nga Honeywell punon sipas principit optik-termal dhe do të ju paralajmëroj në rast të rrezikut me alarm shumë të zhurmshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4211125658342
Fokus:
Detektor, senzor, sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
XS100T-CS
Lansuar:
10 Qershor 2016
Prodhuesi:
Honeywell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE