Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Detektues WiFi Honeywell XW100-EN

Kodi i produktit:
192371
EAN:
5027526400713
Fokus:
Shërbime sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
XW100-EN
Lansuar:
10 Qershor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

54.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Honeywell është një ndër prodhuesit më të njohur industrial dhe komercial të sistemeve të gazit. Produktet e tyre përdoren në gjithë botën në ato mjedise ku ka nevojë. Honeywell është kompania e parë e specializuar në fushën e detektimit të gazit. Kjo pajisje mundëson komunikimin mes teknologjisë wireless dhe në praktikë kjo do të thotë që nëse një pajisje është e lidhur me tjerat atëherë alarmi do të ndizet për të gjitha.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5027526400713
Fokus:
Shërbime sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
XW100-EN
Lansuar:
10 Qershor 2016

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE