Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kontrollues i nxehtësisë Honeywell Evohome Starter Set CZ

Kodi i produktit:
192385
EAN:
5025121381093
Fokus:
Sete
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ATC928G3026+HR92EE
Lansuar:
10 Qershor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

458.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 38.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Honeywell Evohome është sistem kontrolli, që mund të menaxhojë deri në 12 zona të pavarura të ngrohjes dhe cisternën e brendshme me ujë të nxehtë. Pajisja ka një ekran të madh touchscreen me ngjyra, lidhje WiFi dhe mund të kontrollohet përmes aplikacionit që mund të shkarkohet online dhe të përdoret në telefonin apo tabletin tuaj gjithashtu ju kurseni dhe ngrohni shtëpinë tuaj duke e mbajtur temperaturën e njëjtë në secilën dhomë. Ky është një sistem konvencional i ngrohjes i kombinuar me bojler standard si dhe ka një bateri rezervë në rast të dëmtimit të sistemit energjetik. Në set përfshihen njësia kontrolluese, termostati dhe njësia përforcuese BDR91.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025121381093
Fokus:
Sete
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ATC928G3026+HR92EE
Lansuar:
10 Qershor 2016
Prodhuesi:
Honeywell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE