Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontrollues i nxehtësisë Honeywell Evohome Starter Set CZ

Kodi i produktit:
192515
EAN:
8594158693167
Fokus:
Sete
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ATP921_EE2
Lansuar:
14 Qershor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
584.50 
Ju kurseni : 135.00   (23%)
449.50 € * Përfshirë TVSH-në
23% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 37.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Honeywell Evohome është set për kontrollin e sistemit të ngrohjes. Në set përfshihen njësia e kontrollit Evohome Touch WiFi, 3 wireless termostat dhe wireless njësia përforcuese BDR91. Ky sistem i kontrollit mund të menaxhoj deri në 12 zona të pavarura të ngrohjes dhe cisternën e brendshme me ujë të ngrohtë. Pajisja ka një ekran të madh touchscreen me ngjyra, lidhje WiFi dhe mund të kontrollohet përmes aplikacionit që mund të shkarkohet online dhe të përdoret në telefonin apo tabletin tuaj gjithashtu ju kurseni dhe ngrohni shtëpinë tuaj duke e mbajtur temperaturën e njëjtë në secilën dhomë. Ky është një sistem klasik i ngrohjes i kombinuar me bojler standard si dhe ka një bateri rezervë në rast të dëmtimit të sistemit energjetik.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594158693167
Fokus:
Sete
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ATP921_EE2
Lansuar:
14 Qershor 2016
Prodhuesi:
Honeywell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE