Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Senzorë me wireless për dyer dhe dritare Honeywell HS3MAG1E, i bardhë

Kodi i produktit:
210487
EAN:
5004100968005
Fokus:
Zile
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HS3MAG1E
Ngjyra:
Hiri

Si të porosisim në Gjirafa50?

35.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky senzorë me wireless shërben për t'ju lajmëruar sa herë që dyert dhe dritaret e shtëpisë suaj do të hapen. Atë mund ta instaloni shumë lehtë dhe sa herë që fëmijët apo dikush i padëshiruar hap dyert apo dritaret në shtëpinë tuaj ju do të njoftoheni përmes senzorit. Ky senzor kombinohet me zilen Honeywell dhe sa herë që aktivizohet, ju do të dëgjoni lajmërimet përmes melodive të caktuara nga zilja. Senzori operon përmes një baterie, e cila ka jetëgjatësi deri në 1 vit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5004100968005
Fokus:
Zile
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HS3MAG1E
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
Honeywell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE