Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Senzorë për zilen Honeywell DCP511E, i bardhë

Kodi i produktit:
210484
EAN:
5004100967978
Fokus:
Zile
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DCP511E
Ngjyra:
Bardhë

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky senzorë shërben për tu lidhur me zilen Honeywell për të dëgjuar zilet apo alarmet e shtëpisë. Veçanti e këtyrë senzorëve janë mënyrat e lajmërimit, sipas dëshirës ju mund të caktoni melodi të veçanta për antarët e familjes apo miqët tuaj më të mirë, në mënyrë që gjithmonë të jeni në dijeni se kush është tek dera! Instalimi i këtij senzorë është shumë i lehtë dhe dizanji i tij do të ju impresionojë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5004100967978
Fokus:
Zile
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DCP511E
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Honeywell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE